OFERTA

Moja oferta skierowana jest dla każdego, młodzieży, osób dorosłych, seniorów oraz kobiet po ciąży. Jeżeli chcesz pozbyć się cellulitu lub nadmiaru tkanki tłuszczowej na swoim ciele lub nabrać masy, czy zbudować żelazną kondycję i sylwetkę, to trafiłeś w dziesiątkę!

Przed pierwszym treningiem, zawsze spotykam się z moimi podopiecznymi, aby uzyskać informacje dotyczące celów, jakie chcą oni osiągnąć. Przeprowadzam wywiad i omawiam szczegóły współpracy. Następnie układam odpowiednio zbilansowaną dietę i plan treningowy. Trening zaczynamy zawsze od rozgrzewki, jej brak podczas ćwiczeń często prowadzi do kontuzji stawów lub mięśni. Podczas wykonywania ćwiczeń najważniejsza jest technika, lepiej wziąć mniejsze obciążenie, a wykonać prawidłowo! Nasze mięśnie będą znacznie lepiej stymulowane podczas ćwiczeń. Trening nie może być monotonny! Cały czas wprowadzam nowe ćwiczenia, zmieniam kolejność i ilość serii oraz powtórzeń. Jest to najlepsza metoda by ominąć stagnację.

Pamiętaj!
Ćwicząc sam bez odpowiedniej wiedzy treningowej i dietetycznej, nigdy nie osiągniesz dobrych wyników, możesz nawet nabawić się kontuzji nieprawidłowo wykonując ćwiczenia. Nie stosuj diet głodówkowych (głodówka) o których możesz przeczytać w Faktach, lub innych diet bez konsultacji z profesjonalistą, gdyż mogą one później stać się przyczyną efektu jo-jo.

Jestem tutaj po to, żeby Ci pomóc!

Nazwa usługi Cena
Trening personalny z jedną osobą
(czas trwania około 60 minut)
80zł
W Pakiecie taniej!!!
Pakiet 8 treningów w miesiącu - płatne z góry 60zł/trening
Pakiet 12 treningów w miesiącu - płatne z góry 55zł/trening
Konsultacja treningowa (ułożenie planu treningowego)
(czas trwania 60min)
100zł
Dieta indywidualna
(zdrowotna ustalana po wcześniejszych badaniach)
200zł
Konsultacja dietetyczna z badaniami diagnostycznymi 100zł
Konsultacja kontrolna (dietetyczno-treningowa) 100zł
Konsultacja treningowa i dietetyczna (on-line) 200zł
Trening indywidualny w domu u klienta
(czas trwania 60min)
Cena do uzgodnienia
Warsztaty dietetyczne (przy grupie minimum 6 osób) Cena do uzgodnienia
Pakiet treningów grupowych Cena do uzgodnienia
Pakiet dla firm i klubów sportowych Cena do uzgodnienia