TRENING ODCHUDZAJĄCY IRON FIT

iron fit, hubert kamiński Trening odchudzający Iron Fit ( płaski brzuch oraz jędrne pośladki) - Piękny, szczupły, wymodelowany płaski brzuch, to marzenie każdej kobiety, niezależnie od wieku. Trening odchudzający jest idealny zarówno dla osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej, jak i dla osób szczupłych chcących pozbyć się resztek tkanki tłuszczowej.

Trening polegający na wzmacnianiu mięśni brzucha, pośladków i całego ciała, dodatkowo zawierający elementy kondycyjne. Zajęcia te zwiększają wydolność fizyczną, koordynację ruchową, przyspieszają metabolizm i spalają tkankę tłuszczową.

W swoich treningach wykorzystuję szereg różnych maszyn i urządzeń typu: Gymstick Original, stepy, ciężarki, piłki fitball, gumy oporowe, ławeczki, maty oraz ćwiczenia z wykorzystanie własnego ciężaru ciała.

Pamiętaj!
Na wygląd płaskiego brzucha wpływ ma masa ciała, ilość tkanki tłuszczowej odkładającej się w obrębie brzucha i okolicy pośladkowo-udowej, oraz styl życia. Podstawą jest racjonalny sposób żywienia się i aktywność fizyczna.