TRENING PERSONALNY

trening personalny, hubert kamiński Trening personalny polega na współpracy między trenerem, a ćwiczącym. Podczas ćwiczeń trener jest do wyłącznej dyspozycji ćwiczącego. Konkretne cele ustalane są wspólnie z trenerem, tak by spełniały oczekiwania i potrzeby ćwiczącego i równocześnie były możliwe do osiągnięcia, a program treningowy układany jest indywidualnie do potrzeb ćwiczącego.

Podczas godzinnego treningu ćwiczysz pod czujnym okiem trenera, który nadzoruje poprawność wykonywania ćwiczeń, wspiera, doradza i zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń. Przed każdym spotkaniem trener dobiera plan treningowy, w taki sposób abyś uniknął monotonii. Dba o to abyś cały czas był zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu.

Jeśli zależy Ci na szybkim osiągnięciu efektów lub jeśli chcesz poprawić jakość swoich treningów i nie potrafisz samodzielnie zmotywować się do ćwiczeń - ta forma jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Trener objaśnia jak poprawnie wykonać ćwiczenie, które mięśnie są aktualnie angażowane oraz na bieżąco koryguje parametry obciążenia zgodnie z biomechaniką ruchu. Świadomość angażowanych partii mięśniowych oraz napięcia mięśniowego, a także odpowiednie oddychanie są niezwykle ważne w ćwiczeniach siłowych.

W mojej pracy trenerskiej wykorzystuje autorskie programy treningowe oraz innowacyjne technologie z takich serii jak: Gymstick, oraz Iron Fit.