TRENING ZGRABNE UDA I JĘDRNE POŚLADKI

zgrabne uda, hubert kamiński Trening zgrabne uda i jędrne pośladki - trening skierowany z myślą o kobietach, gdyż, kto inny, jak nie one chcą mieć zgrabne nogi i krągłe pośladki, by perfekcyjnie prezentować się w sukienkach lub krótkich spódniczkach, oraz butach na obcasie.

Kobiety są genetycznie uwarunkowane na odkładanie się tkanki tłuszczowej w okolicy bioder, dlatego odpowiednio dobrana dieta oraz trening potrafią zdziałać cuda i odpowiednio wymodelować sylwetkę.

Przy pomocy tego treningu Twoje nogi będą zawsze zgrabne, smukłe, a pośladki sprężyste i jędrne. Trening ten jest nastawiony głównie na dolne partie ciała, łączy zalety ćwiczeń aerobowych i siłowych usuwając cellulit oraz zmniejszając obwody ud i bioder.

Trening opieram na ćwiczeniach z obciążeniem własnego ciała, na piłkach fitball, przyrządzie GYMSTICK, oraz gumach oporowych. Trening ten przygotowywany jest specjalnie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Pamiętajcie drogie Panie, nic nie działa na zmysły mężczyzn tak, jak piękne nogi oraz krągłe pośladki, a najlepszymi ćwiczeniem na te części ciała są różne warianty przysiadów.

Zapraszam do wspólnych treningów!